Welcome
Username:

Password:



[ ]
[ ]
[ ]
KISS FM Live Radio




Asculta Live
Winamp
KISS.FM by PetrePoni
R.O.S.E.
R.O.S.E. - ACHIZITII BUNURI

R.O.S.E. - ACHIZITII SERVICII
Calendar scolar 2018-2019
Date / Time
 
News for 2019
MoTuWeThFrSaSu
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 

ARII CURRICULARE

1. Comisia metodică de limbă şi literatură română :
1.1. Istrate Aurelia – şef de catedră
1.2. Menrath Dana
1.3. Stanciu Oana Cristina
1.4. Bătăiosu Anişoara

2. Catedra de limba engleză şi limba franceză :
2.1. Hristea Dana Nicoleta – şef de catedră – lb. engleză
2.2. Ion Adrian – lb.engleză
2.3. Pascaru Cosmina Lucia Alexandra – lb.engleză
2.4. Cozma Maria Carmen – lb.francează
2.5. Buciu Mihaela Ramona – lb.franceză

3. Catedra de matematică:
3.1. Crăciun Adelina – şef de catedră
3.2. Bică MIhaiela
3.3. Dumitraşcu Laurenţiu
3.4. Barad Gefry

4. Catedra de fizică, chimie, biologie :
4.1. Savu Gabriela – şef de catedră – fizică
4.2. Marin Mihaela – fizică
4.3. Tihan Mihaela – chimie
4.4. Chivu Haritina – chimie
4.5. Dan Raluca Livia – biologie

5. Catedra de istorie, religie :
5.1. Gavrilă Giorgică .- şef de catredră – istorie
5.2. Marinescu Dragoş – istorie
5.3. Niculae Nicu - religie
5.4. - religie

6. Catedra de geografie, ştiinţe socio-umane
6.1. Gherghe Silvia Iuliana – şef de catedră – ştiinţe socio-umane
6.2. Fedeleş Mircea – ştiinţe socio-umane
6.3. Cristuţiu Marinel Ioan – geografie
6.4. Georgescu Narcisa – geografie

7. Catedra de educaţie fizică:
7.1. Ivănescu Nicolae – şef de catedră
7.2. Ilie Constantin

8. Catedra de mecanică, transporturi, electrotehnică :
8.1. Lăscuţ Gabriela – şef de catedră – mecanică
8.2. Popescu Paul – transporturi
8.3. Albert Adrian - electrotehnică
8.4. Vasile Steluţa – electrotehnică
8.5. Maximilian Lili – mecanică
8.6. Steza Anca – mecanică
8.7. Crăciun Teodor – electrotehnică
8.8.


9. Catedra de informatică:
9.1. NIca Eugenia Mirela



10. Catedra de textile pielărie, chimie industrială, economic administrativ :
10.2. Sindilă Gabriela – şef de catedră – chimie industrială
10.3. Stoica Daniela – chimie industrială
10.4. Pultică Violeta Delia – chimie industrială
10.5. Daina Carmen – textile pielărie
10.6. Mîrze Elena – economic administrativ
10.7. Celea Laura Monica – economic administrativ

11. Catedra de instruire practică :
11.2. Turcin Constantin – şef de catedră – electric
11.3. Ianculescu Marioara – textile pielărie
11.4. Macrea Ion - transporturi
11.5. Gheorghe Gabriel – transporturi
11.6. Cucu Sorin – transporturi